Flexobazeny. Kompletné riešenie pre skladovanie hnojovice a jej aplikáciu do pôdy. Koncove sklady pre bioplynove stanice. Možnosť financovania aj cez leasing

Environment a inovácie

Flexobazény sú veľmi zaujímavé riešenie pre skladovania močovky a iných tekutých zložiek. Nádrže sa dajú tiež použiť pri budovaní staníc na bioplyn. Ďalej ponúkame inovatívne výrobky pre poľnohospodársto anglickej firmy EnviroSystems.

Envirobed - Najviac absorbujúca podstielka pre zvieratá na svete

Podstielka EnviroBed™ bola vyvinutá v posledných 10 rokoch, ide o vysoko absorpčnú a hygienickú podstielku. Je zložená z krátkych vlákien z recyklácie papiera, je upravená a tepelne spracovaná do podoby materiálu s 95 % obsahom sušiny. Textúra je homogénna a ideálna pre použitie na všetky druhy povrchov v živočíšnej výrobe.

EnviroBed™ má 5x vyššiu absorpciu ako piliny a 10x vyššiu absorpciu ako slama. Podobne ako pijavý papier rýchlo absorbuje amoniak, moč a prípadné rozliate mlieko, čím zamedzuje únikom do vedľajších priestorov a zachováva čistotu vemien a zjednodušuje dojenie.

EnviroBed™ nezávisí od počasia ani od sezóny a je plne biodegradovateľným odpadom – prostredníctvom podroštových kanálov a aplikácie do pôdy. Prirodzený obsah vápna udržiava pH na hodnote 7,4, ktorá nie je atraktívna pre patogénne baktérie, redukuje mastitídu a zabezpečuje kvalitné mlieko s nízkym počtom somatickým buniek.

Výhody EnviroBed

Ďalšie informácie

OptimizePlus - Ošetrená trávna senáž znižuje vaše náklady na krmivo

Ďalšie informácie

OptimizeCereals - Ešte viac energie z vašej celoobilninovej (GPS) a kukuričnej siláže

Optimize Cereals™ neobsahuje žiadne laktobacily ani koncentrované špecifické enzýmy a dodáva mimoriadnu stabilitu a zároveň pripravuje vlákninu vo vašej celoobilninovej (GPS) a kukuričnej siláži, ktorá je tak lepšie pripravená na fermentáciu v bachore.

Ďalšie informácie

Flexobazény

Navštívte naše webstránky www.flexobazeny.sk, ktoré sa komplexne venujú problematike skladovania močovky, hnojovice a iných tekutých zložiek na poľnohospodárskych družstvách.

Flexobazény sa vyznačujú jednoduchou konštrukciou, rýchlym postavením, zaujímavou cenou, vysokou odolnosťou voči vplyvom prostredia a UV žiareniu, dostupnosťou rôznych veľkosti, výberom krytu nádrže, rôzne miešacie zariadenia a vynikajúce riešenie požiadaviek environmentu. Tieto nádrže sú veľmi zaujímavý produkt v celej Európe.

Naša spoločnosť rieši kompletné postavenie nádrží vrátane navrhnutia konkrétneho projektu. Na postavenie našich nádrží nepotrebujete žiadnu ťažkú techniku. Rýchlosť ich postavenia Vám šetrí čas a umožní ich rýchle uvedenie do praxe. Okrem iného nádrže majú aj pekný vzhľad a aj po dlhom čase používania vyzerajú ako nové.

Flexobazén Flexobazén

Ďalšie informácie

Lagúny

V ponuke máme aj LAGÚNY. Tieto vieme urobiť presne na mieru, podľa požiadavky zákazníka a na základe dostupnej plochy. Podľa požiadavky zákazníka a na základe maximálnej funkčnosti nainštalujeme najvhodnejšie miešacie zariadenie a tiež aj prečerpávacie. Lagúny staviame v akejkoľvek veľkosti. Pri stavbe lagún zabezpečujeme aj pozemné úpravy. Zákazník od nás dostane hotovú a funkčnú lagúnu.

Lagúna Lagúna

Pre viac informácií nás kontaktujte.

Produkty pre bioplynové stanice

Baktérie

Pri úprave kalu baktériami SlurryBugs sa zvyšuje jeho hodnota ako hnojiva. Upravený kal má vyššiu hodnotu ako hnojivo z hľadiska obsahu živín ako aj z hľadiska obsahu organickej hmoty, pričom vyšší obsah organickej hmoty napomáha zadržiavaniu živín v pôde a bráni jej vylúhovaniu. Okrem toho, že upravený kal je hodnotnejším hnojivom, vďaka úprave kalu baktériami SlurryBugs sa po 5 týždňoch významne znížili emisie skleníkových plynov.

Ďalšie informácie

Vývoz separátu

Pre vývoz separátu ponúkame cisterny na močovku, aplikátory a kalové čerpadlá Hi-Spec.

Cisterny na močovku a aplikátory Kalové čerpadlá

Koncové sklady

Ako koncové sklady pre bioplynové stanice môžu slúžiť naše flexobazény.