Flexobazeny. Kompletné riešenie pre skladovanie hnojovice a jej aplikáciu do pôdy. Koncove sklady pre bioplynove stanice. Možnosť financovania aj cez leasing

Správy

Dairymaster - komplexné a jedinečné riešenie pre dojárne

Pridali sme novú sekciu predstavujúcu komplexné a jedinečné riešenie pre dojárne írskej spoločnosti Dairymaster.

Nové informácie o produktoch Hi-Spec

Pridali sme nové brožúry o produktoch Hi-Spec, ktoré sú k dispozícii na stiahnutie:

Vykrajovače siláže Ri-Mach Easy-Cut

Do portfólia našej firmy sme pridali vykrajovače siláže Ri-Mach Easy-Cut, ktoré predávame ako výhradný zástupca dánskej spoločnosti Ribers Maskinimport.

Videá poľnohospodárskych strojov Tanco

Na stránky sme pridali videá strojov spoločnosti Tanco, ktorá vyrába obaľovacie stroje na okrúhle a hranaté balíky a strihače balíkov.

Inovatívne produkty pre poľnohospodárstvo

MERKANTA INTERNATIONAL sa stala výhradným dovozcom inovatívnych produktov pre poľnohospodárstvo anglickej firmy EnviroSystems. Našu ponuku sme rozšírili o ďalšie dva výrobky:

TOMAHAWK: 40 predaných kusov v roku 2011

O výnimočnosti stroja Tomahawk svedčí aj veľký záujem o tento výrobok medzi našimi klientami. MERKANTA INTERNATIONAL predala v roku 2011 vyše 40 kusov tohto výborného pomocníka pre družstvá a farmy.

Envirobed - Najviac absorbujúca podstielka pre zvieratá na svete

MERKANTA INTERNATIONAL rozširuje svoje portfólio o ďalší výborný produkt - najviac absorbujúcu podstielku pre zvieratá na svete - Envirobed.

Viac o Envirobed »

TOMAHAWK: nástroj, ktorý šetrí Váš čas a Vaše peniaze

Tomahawk je výnimočný stroj, ktorý bol ocenený na veľtrhu AGROSALÓN 2011 a dostal cenu časopisu Roľnícke noviny v kategórii živočíšna výroba. Tomahawk umožňuje jednoduchšie, rýchlejšie a bezpečnejšie podstielanie a kŕmenie a tak šetrí čas a peniaze každého farmára či linky na výrobu peliet.

Ďalšie informácie »

Merkanta uspešná na Agrosalóne 2011

Srdečne ďakujeme všetkým návštevníkom našej expozície na 3. medzinárodnom veľtrhu poľnohospodárskej techniky AGROSALÓN 2011, ktorý sa konal v Nitre od 30. 3. do 2. 4. 2011.

S radosťou Vám oznamujeme, že Merkanta v súťaži o Cenu veľtrhu získala v kategórii Stroje a technológie v rastlinnej výrobe 1. miesto s rozhadzovačom maštaľného hnoja Hispec XCEL 1250! (PDF, 1.7MB)

Takisto sme získali cenu časopisu Roľnícke noviny v kategórii živočíšna výroba za rozdružovač balíkov slamy a sena Tomahawk. (PDF, 1MB)

Riešenie problémov so skladovaním kalu

Prečítajte si ako baktérie SlurryBugs pomáhajú pri problémoch so skladovaním kalu a strate živín (PDF, 30MB).

Produkty pre bioplynové stanice

Spoločnosť MERKANTA INTERNATIONAL spol. s r.o. rozšírila svoju ponuku o produkty pre bioplynové stanice - baktérie, zariadenia na vývoz separátu a koncové sklady.

Veľký sezónny výpredaj produktov Hi-Spec

Spoločnosť MERKANTA INTERNATIONAL spol. s r.o. ako oficiálny distribútor produktov spoločnosti Hi-Spec má pre svojich zákazníkov kvalitné produkty za zaujímavé ceny. Stiahnite si podrobnejšie informácie (PDF, 185 kB) a prípade Vášho záujmu alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte.

Poľnohospodárske stroje Tanco a Teagle

Merkanta sa stala distribútorom strojov írskej spoločnosti Tanco a anglickej spoločnosti Teagle.

Spoločnosť Tanco je špecialistom na obaľovacie stroje. Stiahnite si prospekt s informáciami o obaľovacích strojoch pre okrúhle balíky (PDF, 6 MB), hranaté balíky (PDF, 5.1 MB) a strihače balíkov (PDF, 2.6 MB).

Firemná reportáž o Merkante v časopise Moderná mechanizácia v poľnohospodárstve

Prečítajte si článok o našej spoločnosti, ktorý vyšiel v časopise Moderná mechanizácia v poľnohospodárstve č. 4/2009.

Stiahnuť článok ako PDF (2,5 MB)

Nové webstránky Flexobazeny.sk

Navštívte naše nové webstránky www.flexobazeny.sk, ktoré sa komplexne venujú problematike skladovania močovky, hnojovice a iných tekutých zložiek na poľnohospodárskych družstvách.

Prejsť na Flexobazeny.sk

Predvádzacia akcia strojov značky Hi-Spec a Schäffer

Firmy MERKANTA INTERNATIONAL a Agrotyp Ružomberok Vám ďakujú za účasť na predvádzacej akcii strojov značky Hi-Spec a Schäffer, ktorá sa konala dňa 30.  10. 2008 v AGRIA a.s. v Liptovskom Ondreji.

Stroje značky Hi-Spec a Schäffer

Bližšie informácie o strojoch značky Hi-Spec a Schäffer:
Marian Šťasný, mobil: 0903 / 705 098.

Merkanta ponúka kompletný balík produktov

MERKANTA INTERNATIONAL spol. s r.o., oficiálny distribútor produktov Hi-Spec a predajca teleskopických manipulátorov JLG, ponúka pre svojich zákazníkov kompletný balík produktov.

Okrem našich tradičných produktov, ako sú agrárne komodity a výživa zvierat, máme pre našich zákazníkov ucelenú ponuku poľnohospodárskych strojov a ponúkame riešenie hnojnej koncovky.

Viac informácií nájdete na nasledujúcich letákoch (kliknite na obrázky pre zväčšenie).

Kompletný balík produktov - stránka 1

Kompletný balík produktov - stránka 2

Agrosalón Nitra 2007

Spoločnosť MERKANTA INTERNATIONAL spol. s r.o., ako oficiálny distribútor produktov írskej spoločnosti Hi-Spec, sa zúčastnila na 1. medzinárodnom veľtrhu poľnohospodárskej techniky AGROSALÓN NITRA 2007, ktorý sa konal v dňoch 23. - 26. 10. 2007 v Nitre.

Predstavili sme produkty spoločnosti Hi-Spec a teleskopické manipulátory JLG.

V našej ponuke máme cisterny, aplikátory na močovku, kŕmne vozy, veľkoobjemové návesy, kalové čerpadlá a rozhadovače maštalného hnoja XCEL.

Rozhadzovač XCEL je unikátny svojim riešením a je vyrábaný na Slovensku v Košiciach.

Tesne pred výstavou AGROKOMPLEX 2007 vyhral vo Veľkej Británii na výstave The Royal Welsh Show zlatú medailu za inováciu a dizajn.

Rozhadovač maštalného hnoja XCEL

Rozhadovač maštalného hnoja XCEL

Rozhadovač maštalného hnoja XCEL

Viac informácií o našej prezentácii na Agrosalóne Nitra 2007 nájdete v nasledujúcom letáku (PDF, 114 kB):

Merkanta na Agrosalóne Nitra 2007

Riešenia pre životné prostredie

Merkanta rozšírila svoju ponuku o riešenia na skladovanie močovky a iných tekutých zložiek - flexobazény a lagúny. Nádrže sa dajú tiež použiť pri budovaní staníc na bioplyn. Viac na stránke Environment.

Merkanta na Agrokomplexe 2007

Ďakujeme všetkým návštevníkom nášho stánku na medzinárodnom poľnohospodárskom veľtrhu AGROKOMPLEX 2007, ktorý sa konal v dňoch 16. - 20. 8. 2007 v Nitre.

V našom stánku sme predstavili širokú ponuku našich produktov. Máme v ponuke premixy a koncentráty pre všetky kategórie hospodárskych zvierat, ktoré vyrábame podľa požiadavky zákazníka. Ďalej sú to mliečne náhradky, vitamíno-minerálne doplnky, sójový bielkovinový koncentrát, sójový extrahovaný šrot, sójový extrahovaný šrot non GMO, obilniny, olejniny, rybia múčka a veľa iných produktov.

Do popredia dávame širokú ponuku strojov HI-SPEC Slovakia s.r.o a riešenie hnojných koncoviek prostredníctvom holandskej spoločnosti Milieusystemen Tiel B.V.

Viac informácií o našej prezentácii na Agrokomplexe 2007 nájdete v nasledujúcom letáku (PDF, 515 kB):

Merkanta na Agrokomplex Nitra 2007

Poľnohospodárske stroje v našej ponuke

Merkanta sa stala začiatkom roku 2007 distribútorom pre írsku spoločnosť Hi-Spec. Viac informácií nájdete na našej stránke Stroje.